Čistenie suché

 

 

Domáci prach sa skladá z anorganických a organických častíc, ktoré sú zase rozdelené na hrubé častice (piesok, vlákna, vlasy) a jemné častice (šupinky kože, baktérie, peľ, výkaly roztočov, plesne, spóry húb...). V rozsiahlych medzinárodných výskumoch bolo zistené, že takmer tri štvrtiny všetkých látok, ktoré spôsobujú alergie, pochádzajú z domáceho prachu. Naše telo môže napr. pri vdýchnutí domáceho prachu reagovať alergicky. Vysoké alergénové koncetrácie môžu vyvolať alergie na domácich prach tiež u ľudí, ktorí až doteraz so svojím zdravím problémy nemali. Domáci prach zapríčiňuje celosvetový nárast alergických reakcií a sú podstatným spúšťacím prvkom na astmu. 

Hera system Vám dokonale vyčistí koberce, textílie, čalúnený nábytok... A zbaví Vás alergénov vo Vašej domácnosti, alebo s čističom a leštičom tvrdých podláh sa stará o dôkladné a suché čistenie a starostlivosť o tvrdé podlahy všetkých druhov. Odstraňuje prach a uvoľňuje špinu aj z rohov, škár (medzier) a trhlín, nadstavec určený na čistenie tvrdých podláh sa stará o to, že na voskovanie vhodné podlahy ostanú dlhšie lesklé a upravené. 
Hera system nezabúda ani na nadzemné priestory ako sú nábytok, elektronika, žalúzie, lustre, obrazy… A to všetko bez použitia akýchkoľvek čistiacich prostriedkov.