Čistenie parou

 
Už Vás unavuje vyberať z veľkého množstva čistiacich prostriedkov, ktoré ponúka dnešný trh? Zamysleli ste sa nad tým že všetky čistiace prostriedky obshahujú chemikálie, ktoré sa po aplikácii prostriedku odparujú do Vašej domácnosti? Čistenie parou je vedecky preukázaný proces najúčinejšej hygieny a dezinfekcie so 100% bezpečnými ekologickými výsledkami. 

Hera system je najekonomickejší výrobok na trhu v obore parného čištenia.
Čistenie parou šetrí Váš čas i peniaze. Parný čistič využíva systém čistenia horúcou parou, ktorá je tryskou vypúšťaná pod silným tlakom. Horúca para tak prenikne i na miesta, kam sa bežnými čistiacimi pomôckami dá dostať len ťažko alebo vôbec a likviduje všetky roztoče a baktérie. Parný čistič využijete pri čistení kuchyne, WC, podlahy, okien, ale i interiéru či pneumatík auta. Môžete ho použiť pri čistení záclon a závesov bez toho, aby ste ich zvesili. Parné čističe rozpúšťajú olej, mydlo, mastnotu, špinu, zabíjajú škodlivé baktérie a odstraňujú zápach. Čistenie parným čističom a jeho obsluha je veľmi jednoduchá. Stačí naliať vodu, po cca troch minútach ju čistič premení na vysokotlakovú paru a je pripravený na čistenie vašej domácnosti. Pri čistení sa nepoužívajú žiadne detergenty ani chemikálie.

Ako Hera system pracuje?

Hera system pracuje na princípe ohrevu studenej vody, ktorú premieňa na vysoko účinnú paru ktorej teplotu si regulujute až na teplotu 165° C. V prípade Hera system hovoríme o takzvanej suchej pare, lebo sa vytvára z veľmi malého množstva vody. A práve suchá para je nielen veľmi účinná pri odstraňovaní nečistôt a mastnoty, ale i šetrná k všetkým ošetrovaným povrchom, pretože materiály nepremočí, ale iba zvlhčí. Pokiaľ si však myslíte, že len parou nemôžete zaručene vyčistiť všetku špinu, je možné použiť tiež niektorý zo spôsobov prídavného mechanického čistenia - pomocou zvoleného nástavca na parný čistič potom dosiahnete stopercentného úspechu pri boji proti nečistotám v domácnosti. A horúcej pary sa báť nemusíte - používanie Hera system je stopercentne bezpečné. Hera system je totiž zabezpečený natoľko, že pri akejkoľvek inej situácii nie je únik pary z čističa možný.

Zhrnutie výhod Hera system:

  1. Odstraňovanie nečistôt parou je ekologické, pretože k nemu netreba žiadne saponáty či dezinfekčné prostriedky.
  2. Čistenie je i hospodárne, pretože spotrebovávate len obyčajnú vodu a minimum elektrickej energie.
  3. Čistenie je tiež šetrné pretože materiály, z ktorých odstraňujete špinu, nie sú vystavené pôsobeniu agresívnych čistiacich prostriedkov, ktoré navyše veľakrát zanechajú v našom byte nepríjemný zápach.
  4. Parný čistič môže prispieť i ku zlepšeniu Vášho zdravotného stavu, pretože ako jeden z mála čistiacich prostriedkov dokáže ničiť alergény, a to bez chemických prípravkov.